Neviem, či je to problém pravý, alebo ľavý, ale napriek tomu si myslím, že je na zamyslenie, že v najväčšom a zároveň hlavnom meste v štáte má dlhodobo najvyššie preferencie KDH. Neviem, či existuje v Európe, ale aj inde, mesto s podobnými preferenciami politických strán. Predsa konzervatívna strana katolíckych zanietencov je doma skôr na vidieku, keď už nechcem napísať, že v jeho najzaostalejších regiónoch.


