....najsamlepšie je - kvasenie - dlhodobé kvasenie - na Slovensku také osvedčené.....hehe
....najsamlepšie je - kvasenie - dlhodobé kvasenie - na Slovensku také osvedčené.....hehe
....eštežečo - zrušiť??! ....nech si ho aj nasledujúci "naši ľudia" užijú.....hehe
....inak to nevidím! ....hehe
....hehe..... ja som - fialová so zelenými hraškami.....
....nie, tvoja!? ....hehe
++++++++++++++++++++++++++++ ....a to sa ešte vyjadril veľmi - slušne!!? ...hehe
..... určitéé! ....aj "nafukovanie" škôlok bude v zákone!? .....hehe
....nie, presne toto, čo si opísal, treba spraviť tebe - bude to len "ľahší zločin" voči tebe!!? ....hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++ :-(
....no, dobré ráno, stará mama!!? ....hehe
....prečo klamstvo?! ..... spojenectvo s liberálmi je momentálne predsa jediné možné..... ostatné partaje tu 30 rokov cirkusovali a - kde sme??! Treba dať možnosť všetkým - pobavkať sa a pritom dobre zarobiť .....hehe
..... sabotáž tejto krajiny politikmi trvá - 33rokov!! ..... ako trefne to zrazu - pomenúvajú?!! .....hehe
.....veď práve po Káčerovom expozé zamrzol Plagimu úškrn na ciferníku - aspoň na chvíľu.....
Viac takýchto "právd" do pľacu .....hehe
....ale aké prekvapenie!??....hehe
.....a načo???! .... pre Slovákov - pasé ......hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++
....len taký nevedomučký hlúpučký nevinnučký drobučký korupčníček!!? ......hehe
....ale to nie sú - tvrdenia..... to sú predsa - alternatívne fakty!?......hehe
....tvoj! - "pekny progresivny napad" !!......hehe
Odporúčame