...presne Tá ! Hlasová ficovka, hehe ....
...presne Tá ! Hlasová ficovka, hehe ....
..... "jak pravila ta malá holka /Saková/" : "Bude to drahé", ale predsa /možno/ .... hehe
...... oni sa "spoliehajú" na kapitalistov, ktprí sem celé leto dovážajú nakazených nádenníkov zo zahraničia .... Ale kontroly a pokuty sa týkajú výhradne poslušných pracujúcich Slovákov, hehe ..... :-/
.....nič iné im neostáva ! Bez jednoty nieto ani - korýtok , hehe .....
....sa s tebou - nehádam, hehe ....
....decká zlodejov kričia - chyťte zlodejov ! hehe .... :-/
..... podarené veslárky! Také - ála Krištúfková, hehe .... :-p
.... ľudia tejto Zeme si - nezaslúžia - žiadnu ďalšiu obývateľnú planétu ....
..... plná republika covidových ukrajincov, srbov a neviemakýchešte zahraničných nádenníkov a "odborníci" robia opatrenia a pokusy na - vlastných ľuďoch ..... Kapitalisti si to vedia zariadiť, hehe ..... :-/
.... úplne nový pán priemer mal predsa vždy a na všetko zaručené plagátikové riešenia a teraz zrazu len chabé -výhovorky či nejasné vízie .... Napríklad mohol navrhnúť poslať nezamestnaných z kultúrneho priemyslu k zeleninárovi na brigádu - namiesto nakazených Ukrajincov - a mzdy im dorovnať ??!! ..... :-/
....no ale tým pádom sa výška odmeny - zníži !? Hrdinovia dostanú tak - po 10 evri ???! hehe ..... :-(
.... "projekt Krištúfková" nevyšiel, treba skúšať ďalej, hehe .... Veď do ďalších volieb musí kapitalista vyžmýkať verejné chechtáky - koľko sa len dá !!? ..... :-p
..... "pozývací list" ála Biľak už nastopro zosmolil !? hehe .... :-/
....no neviem, neviem, kde sa všetky tie samochody tu na tejto Zemi - pomestia ??! Hádam by už bolo načim aj prírode - uľaviť .... :-/
....plagiátorstvo je u nás v rozkvete, berú sa zato ťažké bakšiše - na jednej aj druhej strane .... Nuž - aké popoťahovačky ?? ! hehe ..... :-/
....nielen pod jeho vedením! Títo "vševládcovia" sa vôbec neunúvajú napraviť chyby, ktoré spôsobujú postihnutým ľuďom priam existenčné problémy, pretože sa nevládzu brániť, nemajú nato sily ani prostriedky .... Náprava prichádza väčšinou len vtedy, keď sa prípady - medializujú ! Na Slovensku je to tak ! .... :-(
..... fraška - v súvislosti s - "doživotný trest odňatia slobody s možnosťou podmienečného prepustenia." !? .... :-/
Odporúčame