...ale chutnučko vyzerá - MDŽáčky si môžu nohy polámať presne ako za Kalim st., hehe .... :-D
...ale chutnučko vyzerá - MDŽáčky si môžu nohy polámať presne ako za Kalim st., hehe .... :-D
..... chvíľu sa o tom" niečo porepoce, pohromží, napíše, posľubuje a - a potom zas ticho - nadlho ! Na Slovensku je to tak ! Ako vo všetkom - dôležitom .... :-/
....BINGO ! .... "ľUDí zo SMERu + mindraka! hehe .... :-p
...no, s Laššákovou, Tomášom či Žigom len - ďalší SMER, hehe .... :-/
.... úderka vyháňačov diabla - v prudkej akcii !?? hehe .... :-/
.... keď Fico povie, že je niečo - absolútne neslušné - tak z jeho úst to znie - prapodivnoúchvatne !? hehehe .... :-p
....deklarácia orbánovskej imbecility, hehe .... :-(
...kúrňa, sa zadrhneme s tými haliermi !? hehe .... :-(
.... hehe, nejaký zápal švindľov sa dodatočne nájde a nejaký "trnka" tohto - nášho človeka zase len vypustí z basy .... :-/
....ale fajne, veľmi fajne sa toto - Kačerenko zaradilo medzi elitu, hehe ... :-/
..."s kvalitou " je už vysporiadané ! Plagi Otomtom apod. spravili pre to - maximum !? hehe .... :-/
....vy vy vy .... hehe .... pozor na tlak! Bude sa ti blbo - hajkať !? ....
.... no ako fajne si naše národy - rozumejú ! hehe.... Palčáky s tou jeho zberbou by mali byť súdení za rozdúchavanie národnostných nezhôd .... :-/
.... aha, aj Lopatka podozrivo zbohatla, hehe .... :-/https://www.cas.sk/clanok/988295/byvaly-sef-…
..... ty tiež píšeš z nejakej - trávovej seansy, čoooo ?! hehe .... :-/
.... vyspelé demokracie majú pre takýchto agresorov a psychopatov detenčné zariadenia .... U nás také - netreba .... "Otcovia národa" radšej 30 rokov investovali do svojich verných miláčikov - maznáčikov a pod. .... :-/
Odporúčame