...presne! Si extravzorný - divák, hehe .... :-/
...presne! Si extravzorný - divák, hehe .... :-/
..... hnilobám hnedým sa zMizíkovský syndróm prehlbuje viac a viac.... K tomu ešte ten - uhríkovský .... Och, pandémia im - neprospieva, hehe ..... :-p
...kchi kchi .... dobré ráno, stará mama .....
....jasné, že je to vporiadku, hehe .... Z verejného krv netečie - odjakživa !? ... :-/
.... uhoľné bane ?! Akože tam už nevisia naši aktivisti - na vežiach, hehe ..... :-/
....bingo! .... Ale ak príde vypovedať svedok zMizík - tak majú fašúni vyhraté, hehe .... :-/
..... to je ich nacvičený - zMizíkovský syndróm, hehe ....
..... história si dobre pamätá, čo robili fašisti so slabými a postihnutými..... Hnedé hniloby sa len fajne vysmievajú núdznym rodinám a "symbolicky" im prispeli - na dobytčák, hehe .... :-(
....kúrňa, autorovi nestačí kvantum pánbíčkárov či bigoťákov - v celom vládnom a parlamentnom ansámbli ?! hehe ....
.... len dúfam, že z toho štúdia po debate dôkladne povyháňali - diabla !?? hehehe .... :-/
....kchi kchi.... Koľkí už majú - koronu ??! .... :-p
....závidíš, čo ?! Doma takô - nemáš, hehe ..... :-p
....preceda tam rehabilituje s MDŽáčkami, hehe .... :-p
.... líšnij čelovék Čáky /aspol./ nemá do čoho pichnúť a tak si aspoň takto dokazuje svoju - zbytočnosť na tomto svete !? hehe .... :-/
..... bakšiše na tieto "národné" slovenské špeciality môže štát posielať rovno do starej hrdzavej skrine a odtiaľ zmiznú do nenávratna - presne ako slávny národný poklad, hehe ..... :-/
Odporúčame