...kúrňa, veď stačí vo fitkách "povymetať diabla" a môžu fachčiť ! Parlament je plný odborníkov na túto - procedúru..... hehe
...kúrňa, veď stačí vo fitkách "povymetať diabla" a môžu fachčiť ! Parlament je plný odborníkov na túto - procedúru..... hehe
.... a ty - bulvárčiatko - kohože máš ty za rodičov ?! Nože sa pochváľ, možno aj tebe treba - gratulovať ?! hehehe .... :-/
..... " kostoly, synagógy aj mešity" .... tak to bezpodmienečne otvoriť! Bez týchto šaškární sa predsa nedá žiť, hehe .... :-/
...."odložili" !?? Ako všetko v tomto štáte.... Za 30 rokov po prevrate sa všetko, čo malo a mohlo byť - dobré, výhodné či potrebné pre ľudí - odložilo, hehe ..... :-/
.... "šikse" /tvoj výraz"/, sprosťí si jak - b.a.g.a.n.dž.a , hehe .... :-p
..... hryzkajú sa, hryzkajú, lebo korýtok dramaticky ubudlo, hehe .... :-p
....maznácko mafiánska telenovela, hehe .... :-/
... pre slovákov malina! Fasovali sme ficosociálpakle, si to ani - nevšimneme, hehe .... :-(
....ale fajňe hovorí ten - Pelle, až mi je to čudnô, hehe ..... :-/
.... ďakujeme, neprosíme! Pokiaľ to len nutne nebude potrebné ....
..... lenže Miňko je zMizíkovec, on nevie, že existuje Strasburg, jedine že by si mu to - oznámil, hehehehe .... :-p
...kchi kchi .... vraj - hodnotová politika - to je nastopro nejaká nadávka a o "ochrane života a silnej podpore rodiny" ani nehovoriac, hehehe ...... :-p
...né, nikam už nemusia chodiť! Čoskoro tu bude sľubované - ficojadro, hehe .... Odteraz budú opatrovateľky z Rakúska či Švajcu k nám dochádzať - opatrovať .....
Odporúčame