...kchi kchi, toto je lepšejšie ako potratení bigoťáci, hehe .... :-/
...kchi kchi, toto je lepšejšie ako potratení bigoťáci, hehe .... :-/
....fajná šaškáreň, hodná ctihodného cechu slovenských judrákov, hehe ... :-/
..... znôška slintajúcich magorov - na tejto debate, hehe ..... :-/
..... welnes či kúpaliská otvorené a 2. stupeň či stredné školy zatvorené !?? Smiešne .... :-/
..... šak, nejaký bakšiš nástupný by sa hodil, né ??! Ministerko nevedia, čo je dobrý móres ?! hehe ..... :-/
..... možno im mal dať ježiško šancu dorovnať tie nedoplatky v poisťovni, hehe ...... :-/
..."š.i.k.s.e." /tvoj výraz/, s.p.r.o.s.ť.í. si jak bagandža, hehe ... :-(
..., tento - podnikateľský výkvet si zaslúži "výlet" okolo sveta v dobytčáku - presne v takých istých podmienkach ako mali nešťastníci v časoch vojny .... :-/
.... chúďa - strom !! ... :-/
....to pasuje, pre trapka Trumpa sú to stále len - plánované straty, hehe ... :-(
... bigoti sa "potratili" od šéfpotratov zMizíkovcov, hehe ..... :-D
.... navleč sa do skafandra a nekuvikaj, hehe .... :-p
...neexistuje!! My tu máme ministerstvo + úrady žp + hygienické úrady na neviemkoľkých úrovniach ... Nestačí - treba ďalších byrokratov zamestnať, hehe .... :-/
...neriešiteľné, lebo nielen poľnohospodári postrekujú plodiny ťažkou chémiou .... :-/
....ale prečo ?! Veď predobedom dobre hovoril, až mi bolo - čudnô, hehe .... :-p
...o akej zodpovednosti je tu reč ??! Žiadna nebude, ako je u nás zvykom .... /Ne/zodpovední vyfásnu svoje zvyčajné bakšiše a ostatní,v prvej línii, snažiac sa nové ťažké podmienky zvládnuť čo najlepšie a so cťou , robia toto všetko priebežne sami, svojpomocne - priam "nakolene" - bez akýchkoľvek príprav od /ne/zodpovedných !!? Ba práve týmto ľuďom hrozí ešte aj prípadné stagnovanie či znižovanie platov, kvôli všeobecnému šetreniu .....Na Slovensku je to tak !! .... :-(
.... neskoro, maznák, neskoro ! Ficojadro sa nekoná - žiaľ .... Mali ste možnosť celé veky ..... :-/
.... ty si to len musíš osobne vyskúšať - pekne počnúc dobytčákom atď. atď. ..... Potom už nebudeš "vypisovať bludy" ..... :-/
Odporúčame