....šak nevidíš ? On je - hárvy - on nevie čítať s porozumením, hehe ..... :-/
....šak nevidíš ? On je - hárvy - on nevie čítať s porozumením, hehe ..... :-/
.... pre Plagiho malina..... Zadá "úlohu" na sociálnej sieti a euráče sa len tak posypú od darcov - presne ako na stožiar .... Zaplatí všetko - diaľničiarom aj - ľuďom, hehe .... :-/
.... veru, náš socdemácky šéfinko zúri, lebo dobre vie, že prezidentka sa nikdy nezníži k jeho primitívnym móresom a odplatám ..... Verím, že SMER po volebnom víťazstve urobí vo svojich radoch dôkladnú - dezinficáciu !? hehe .... :-p
.... jasné, ale najprv bude - dezinficácia, hehehe ..... Potom sa - uvidí .... :-p
.... neuveriteľná šaškáreň .....
.... hnedá fašúňska hniloba tu smradí na všetky strany !? Zalez do hrobu, hehe .... :-/
... Pelle musí najprv vysvetliť, prečo plánované zmeny a zlepšenia pre seniorov aspol. minulý rok - zrušili ??! A prídavky, tak tie, predpokladám navrhnú zvýšiť o pár centov - ako je zvykom, hehe .... :-/ https://www.teraz.sk/spravy/zmeny-v-starostl…
.... sa modlili, aby volebné obálky nedošli včas do zahraničia, hehe .... :-p
.... Plagi to prepískol .... Šak prezidentka nemôže "salutovať" - nemá wýložky - aspoň kapitáňske, hehe .... :-p
... toto ma tak baví ! Vraj - neváha pri tom použiť akékoľvek prostriedky", hehe .... Áno aj, ale strašenie migrantmi a - voličmi zo zahraničia - to nevymyslí len tak NIEKTO - TO - je vrcholom kampane !! .... :-p
... asistent Pelle sa opäť - vyznamenal! Ale, žiaden strach - mdžácka banda bivakuje doma a len minimum dôchodkýň pracuje za hranicami ..... Ostatných, ktorí chcú "nehorázne" voliť inšô, ako je maznácka sebránka, treba naistotu objednať - k zubárovi, hehe .... :-/ :-(
.... verkliktralala-verkliktralala-verkliktralala-verkl ik......... :-D :-O :-/
Odporúčame