....za dlhé čakacie lehoty na vyšetrenie zodpovedajú župy, ktoré majú zabezpečiť - dostatok lekárov - a to sa im momentálne viditeľne nedarí.... Hlavne, že byrokrati na župách presne pre TOTO zamestnaní sú štedro platení - samozrejme z verejného ..... :-p


