.... "ĽSNSáci" môžu byť - bitkári či nekultúrni ľudia - to by bolo to najmenej, všade sa takí nájdu... !? Oni sú však - fašisti - a to je neprípustné a neakceptovateľné !! ... :-/
.... "ĽSNSáci" môžu byť - bitkári či nekultúrni ľudia - to by bolo to najmenej, všade sa takí nájdu... !? Oni sú však - fašisti - a to je neprípustné a neakceptovateľné !! ... :-/
... udreli mu na mozog všetky ne/vy/riešené jedy v útrobách Slovenska a absolútna zbytočnosť ministra, ministerstva a všetkých úradov - prepytujem - životného prostredia !!? 30 rokov je predsa len - dlhá doba ... :-/
.... vivat - miliónové eurofondy poslané Lubyovou na bezdomovecké adresy ! Toť - školské reformy, hehe ..... :-(
.....áno, tú primitívnu trubku treba "poučiť" podobne ako tých dvoch detektívov Orieškovcov, hehe ..... :-/
.... MDŽák fico má pravdu! Štát pod jeho vedením bol aj je dlhodobo v rozklade, už aj fajne - posmrdkáva, hehe .... :-/
.....áno, tú primitívnu trubku treba "poučiť" podobne ako tých dvoch detektívov Orieškovcov, hehe ..... :-/
.... kchi kchi ..... :-p
.... Kapitáň Plagiátorovič Otomtom sa degradoval z vedúceho na - vyhadzovača, hehe .... :-p
.... Agent 001 boduje ! hehe .... Keby sa Plagi nenadžubau, mohol aj on - boduvať .... :DD
.... ktovie, či aj "oholený" fico má taký domček niekde v patagónii, hehe .... :D
....fajná kravinka! Na čom fičíš, hehe ....
.... no ale chúďa Igor! Do volieb to isto nepostíha, lebo zlodejíčkovia SMERáčikovia vládnúci na Široký spôsob majú haciendy rozdrbkané po celom svete, hehe .... :-/
....milovník "Bubeniček", hehe .... :-/
.... spočítal už niekto vyhodené verejné chechtáky za ficovu ochranku ??! Koľko by za túto nehoráznu investíciu" bolo potrebných projektov ??! ....a odmrazené bakšiše, zlaté padáky, odstupné pre poslancov aspol volených na dobu určitú ???! .... odškodné či pokuty vyplácané z verejného bez zosobnenia napáchaných škôd ??! .... atď. atď. ..... :-/
....dopred-k-u + do-za-dku.... :-p
..... Plagi dobre tvrdí, až mi je to čudnô ..... Nevytvorí vôbec nič, škôlkári predsa do parlamentu - nepatria, hehe .... :-/
.... priam - vesmírna odysea, hehe .... :D :O
.... Pelle stále nechápe, že prvý krok musí urobiť on aj so svojim absámbľom - prestať klamať a kradnúť ....
Odporúčame