....šak ten prejav mu nastopro zosmolil náš Plagi Otomtom, hehe .... :-/
....šak ten prejav mu nastopro zosmolil náš Plagi Otomtom, hehe .... :-/
.... súhlasím! "Hlavné správy" sú fajný - hnus, hehe .... :-/
.... tak tak! Dodatky - sú ako diamantíky pre milenky - od sociálnej vlády za verejné chechtáky, hehe.... Najsamlepšie sú tie - na Široký spôsob .... :-p
.... žiaľ, Fico si tu vírusy priam pestuje .... A nie hocijaké !? Zlodejské, klamárske, vydieračské, vraždiace - proste maznácke .... Škodia a okrádajú pracujúcich priamo z vlády či parlamentu a to nemusel ani "otvárať túto krajinu" .. . Od SMERáčikov MDŽákov tieto "vírusy" poberajú nadpozemskú úctu a frenetický potlesk, hehe ..... :-/
... nechceli mu pridávať, chlapčekovi maznáčikovi, aby sa náhodou - nezosypal, hehe .... :-p
.... moje zlaté, súdiš podľa seba, čooo, hehe .....
.... vylúčenie verejnosti ?! A načo, veď maznácky cirkus ála žužová verejnosť pozná od a do zet, hehe ....
.... táto krajina je celá - v právnom bezvedomí, hehe .... :-p
.... Plagi Kapitáňovič Otomtom - cínový vojačik, hehe .... :-/
.... ešte za vykrádanie verejných peňazí nehoráznymi odstupnými poslancov, či zlatými padákmi pre štátnych menežérov by bolo treba doručiť na GP .... :-/
.... Pelle nech si slušnosť strčí niekam , ba až tatam ....." Poslanci, ktorí nebudú vo februárových voľbách opätovne zvolení do parlamentu, dostanú odstupné vo výške troch platov, teda vyše 9-tisíc eur.
Podmienkou je, aby svoj mandát vykonávali minimálne päť rokov.
S dvomi platmi vo výške viac ako 6-tisíc eur odídu tí, ktorí boli v Národnej rade aspoň päť mesiacov a menej ako päť rokov" ..... atď. atď. - a ďalšie ZÁKONNÉ zlodejinky z verejných chechtákov ....
podmienkou vstupu pre sas budú - teplé rožky, hehe .... :-/
.... to pasuje.... Odmrazenci sú načisto odmrazení, zlaté padáčiky na úkor chudobných pracujúcich - nachystané a radujme sa veseľme sa na voľby - hajde voliť nových maznákov, plagiátorov a falošných judrákov , hehe .... :-/
...a ani sa nenazdáme a budeme sa jej zbierať na odškodné za nactiutŕhanie !!? Na Slovensku je to tak ..... :-p
Odporúčame