...zlodejinky ála palipaška už poriešili ?! Nakradnuté verejné chechtáky - zhabali ?!! hehe .... :-/
...zlodejinky ála palipaška už poriešili ?! Nakradnuté verejné chechtáky - zhabali ?!! hehe .... :-/
.... nemajú tam infekčné, hehehe .... Čo to tu už celú večnosť buduje socdemokracia ?! Aha - sociálne služby, úrady a zdravotníctvo - BLIŽŠIE k ľuďom !!? ... :-p
..... Plagi sa dá prikovať reťazami k svojmu milovanému stožiaru ! Nikto ho z teplého fleku nedostane - ani voľby - nieto ešte opozícia, hehe .... On sa dobre cíti, on si to užíva a preto niet čo meniť .... :-p
....a presne to sa už aj deje ! Stačí, aby v triede bol jeden "terorista" v detskej koži, ktorý manipuluje spolužiakov aj - rodičov a učiteľ si dvakrát rozmyslí, či riskuje kriminál .... :-/
..... vyhral voľby, ostatní nech si zvykajú !? A že si neznížil plat .... ? To pasuje - z verejného krv netečie .... :-/
.... televízii to vyhovuje! Zaplatí pokutu a - ide ďalej .... Ide ďalej, lebo viac než polovica národa im to - žere .... Namiesto systémových riešení pre ľudí tu kraľujú iba čiastkové Ficove socpakle a pofidérne dojímavé plačky ála JOJ .... To je obraz Slovenska 30 rokov po nežnej ..... :-p
.... ale aké prekvapko ?! Tu sa dá ešte niečo - ukradnúť ?! hehe.... :-/
.... uverím, že pripečený Plaginko si mohol opakovane telefonovať akurát tak s tučniakmi z Madagaskaru, hehe ... :-D
... érsek nééé ! Ten musí finišovať s diaľnicami, hehehe .... :-/
.... možno nedá ! Ale Miňko si konečne na vlastnej koži zažil pocity tých ľudí, na ktorých on aj s hordou primitívov navrieskal, s megáňom na papuli, hehe .... :-/
.... vyzdob si tie ficopakle červenými stuhami s kosákom a kladivom .... :-/
.... to zas bude - trumpetovina ..... Kľudne aj na pokraji - análov - jeho štátu, hehe .... :-/
.... cirkus paciento ! hehe .... Aleže úplne iný, ako "cirkus" liečebných klaunov .... :-/
..... nuž darmo ! Úradníkov stále nie je dosť, hehe .... :-/
.... a na "toto" sú nám - VÚC !!? ... :-/
....to pasuje! Vrámci slovenskej spoločnosti je to len - plánovaná strata, hehe ...... :-(
....žiadne strachy! Keď to vyriešia, inžinieri si zvýšia platy - na župe aj na SADke, hehe .... :-/
.... žiadnu náhradu za ministra - netreba! MŽV je zbytočná, nepotrebná požieračka verejných chechtákov a už 30 rokov sme mohli mať milióny - ušetrené .... :-/
.... čoby, však týmto pádom bude mať - najviac hlasov..... :-O
Odporúčame