.... s fašistami sa - nediskutuje .... :-/
.... s fašistami sa - nediskutuje .... :-/
... fašúňske memorandum o neútočení dlažobnými kockami.... hehe :-/
.... len aby sme sa všetkým týmto krivákom, na čele s Jankovskou , zanedlho neskladali na odškodné za nactiutŕhanie, hehe .... :-/
... úbohé, ako vždy .... :-p
... a TOTO je platené z verejných chechtákov ! Štedro platené ..... :-p
.... šmárjajózef, toto sú - ľudia ??! hehe .... :-(
... pochybujem! Len aby sme sa krivákom neskladali na - odškodné za nactiutŕhanie - za pár rokov, alebo nebodaj už mesiacov .... :-/
... podaj si žiadosť ! hehe ... :-p
....treba ešte rýchlo poriešiť prázdne fleky po maznákoch, nech si do volieb diletanti zarobia - veď z verejného krv netečie .... :-(
... ups, asi sa zabudla v zápale virtuálne hry ??! .... :-(
.... bilbordový terorizmus na Slovensku nemá vo svete obdoby ... :-/
.... ajaj, kdeže sú už chechtáky na CERN či vedu ??! Pani Lubyová - prepytujem - ministerka školstva, ich už sprepadila pre "vedátorov" sídliacich v opustených a ošarpaných barákoch - šak, ona je odborníčka .... :-/
.... 200 mega za logo k výročiu dúfam - vysolili ??! ... :-(
.... veru nezaprieš, že máš - 501 rokov, hehe .... :-/
+++++++++++++++++++++++++++ .....Pani Herečka - Pani umelkyňa ! .... :-)
.... jedno je isté! Nástupca musí mať ten správny pazúr, aby smeromaznáci vedeli - hlasovať, hehe .... :-/
....nebol by to žiaden čud, veď exekučný terorizmus na Slovensku nemá - obdoby ! Vládne tu bordel a anarchia, hlavne že mašinéria beží ďalej, ako keby - nič .... :-p
Odporúčame