++++++++++++++++++++++++++++++++
.... poslanec Petrák zlodejinu obhajoval takým spôsobom, že hneď bolo jasné, u koho "oholené" chechtáky skončili, hehe .... :-p
..... "oholený Fico", hehe .... A ešte akého "holiča" on mával ?! Rovno predsedu SNSrandy, tankového ožrana .... Jeden by si myslel, ako sa ten Kočner chváli a ahaho - čo sa človek nedozvie od ficovho "odborníka" .... :-p
...... fajňéééé! A SMERáčikovia tu tóóľko pekelnej energie - vypľuli, hehehe ... :-P
.... neskoro, ujku ! Ešte si chvíľku poblábolaj a môžeš si spokojne užívať bakšiše za "službu národu", hehe .... :-(
.... "Vôbec nezáleží na tom, čo je pravda, ale - čo povieš ! " - tak toto je krédo celej balíčkovej ficovlády a tak to aj ide, hehe ..... Videjká s Ficíkom nech odprezentujú niekedy - v polovici februára ..... :-/
.... slovenskí judráci = študovaní zlodeji a zločinci .... :-/
..... "vyšetrovanie v utajení" je také tajné, že ani Gajdoš Terazky nevie, o čo ide !? hehehe .....:-p
.... zaujímavé, prečo až od 2021 ?! ....
... "osvedčení" - Plagiátor či historik .... Len pekne chlapci, pekne .... Hrdo odborne slušne, hehe ..... :-P
....ja si myslím, že aj na vianoce by si primátori s ansámbľami mali pozvyšovať bakšiše .... Odkladanie by bol - populizmus, hehe .... :-p
... šmárjajózef, kde je Kali ?! MDŽáčky majú - poplach , hehe .... :-D
... skočil, sedlak, hehehe .... :-p
....ále čo tam po voľbách, hlavne že Ficík má ochranku, hehe .... :-/
.... srandisti! Šak ale najprv načim očistu - vlády, hehe .... :-p
.... podľa seba súdiš, čo ?! Ani si nechcem predstavovať, čo máš "nastavené" - ty !? hehe .... :-p
.... dôchodcovia v tejto krajine sú vysoko uvedomelí a chápu, že "západné" dôchodky nie sú dôležité, u nás sú najdôležitejšie - zákonné zlaté padáky a k tomu aleže extra odmrazené pánčatá, hehe .... :-/
Odporúčame