... Raši je orašený klamstvami ako zakvitnutá čerešňa, hehe .... :-p
... Raši je orašený klamstvami ako zakvitnutá čerešňa, hehe .... :-p
..... srandisti v tej Bratislave! Vrahovia tam vraždia priamo pod kamerami na bulvároch a vraj - hoax ..... :-/
..... potom to tak aj v doprave vyzerá, keď sa minister venuje politickým kravinám ..... :-/
.... pre veľký úspech - zas a znova, hehe .... :-/
... "účastníci" parlamentu sa veciam, o ktorých rokujú a hlasujú väčšinou ani - nerozumejú, nieto aby - predvídali ...Nemajú svoj názor a na hlasovanie potrebujú - usmerňujúci pazúr ..... A to Kažigraf dobre vie .... :-/
.... absolútny magľajz v tejto krajine .... Nikto nie je zodpovedný .... Nedá sa svietiť, maznáci musia vytvoriť ďalšie úrady - na kontrolu, hehe .... :-/
.... ale fajné švejkoviny , takto pred voľbami, hehe .... :-/
..... majú tam tiež - MDŽáčky ??! Lebo ak hej, tak "odchod priemera" je - nereálny, hehe ...... :-D :-/
... "terazky" je on tu - generálom, a tak má majetky aké chce a koľko chce, hehe .... :-/
... "komplexnejší výsek " sme ani - nečakali , hehehehe...... :-D :-/
.... odviezli ťa na urgent ?! ...
.... Pelle to zajtra bude vysvetľovať, hehe ... To bude zase fraška ála Maznákšou .... :-/
..... maznák Balciar aspol. sa slamky chytajú, hehe .... :-/
.... jasné, že si zaslúži! Bratislava je predsa mesto - neobmedzených možností !!? hehe ..... :-p
.... Padúšik! Červíček ťa žerie, že tam kväčí - žena, a nie naškrobený suchár s kravatou .... :-/
.... ono je to len - údajná - totálna sprostosť, hehe ..... :-/
.... Plaginkovi sa už nedovolili hrať na vládnom piesočku a tak zrazu aj - pravdu povie, hehe .... :-/
... chúďa Pelle! Už ani nevie, kde je sever, hehe .... :-/
...Plagiátor Kapitáňovič Otomtomov a jeho srandistická družina zase - perlí, hehe ....
Odporúčame