... ná šak, to je fajnejší magľajz, ako u nás, hehe .... :-/
... ná šak, to je fajnejší magľajz, ako u nás, hehe .... :-/
...fajná predvolebná kampaň! A - zadarmo, hehe ..... :-p
..... šmárjajózef, túto šaškáreň odkukala od Lajčáka ?! hehe .... :-/
... príšerný alibizmus !! https://www.noviny.sk/slovensko/492042-prve-…
.... samozrejme, že BUDE zneužívaný .... Väčšina "prerušení" bude samozrejme - bezdôvodná - a tak si vychcanci budú nárokovať - bolestné ! Samozrejme z verejného ..... :-/
.... čo si to len tí vlci - dovolili ??! ..... :-/
...... je to čestný a úprimný človek, ten Počiatok .... Veď on tie peniaze možno aj vráti - pracujúcim !? hehehehehehe :-p
.... ale pozor ! Meno Sofia je vraj len pre - slečny z mesta - vyjadrila sa jedna "sedláčka" z Prievidze, hehe .... :-/
... no vida ! A tu sa zídu ľudia v mieri na námestí - až moc slušne - a hneď im maznáci aspol. - brýzgajú .... :-p
... z čoho ? Že nám ukradli národný poklad ? Zaujímavé ....
... do Martina s ním - do hrdzavej plechovej skrine, odkiaľ môže beztrestne - zmiznúť - tak ako onehdy "národné zlato", hehe ..... https://m.smedata.sk/api-media/media/image/s…
.... maskot SMERu blanárklamár nič nevie, nič nepočul, nevidel - on nič- on muzikant. hehe .... :-/
.... "oholený Fico", či - odhalený ?! hehe .... Tak ten už môže len - tiahnuť, to je fakt .... :-D :-/
.... poslanec Petrák zlodejinu obhajoval takým spôsobom, že hneď bolo jasné, u koho "oholené" chechtáky skončili, hehe .... :-p
..... "oholený Fico", hehe .... A ešte akého "holiča" on mával ?! Rovno predsedu SNSrandy, tankového ožrana .... Jeden by si myslel, ako sa ten Kočner chváli a ahaho - čo sa človek nedozvie od ficovho "odborníka" .... :-p
Odporúčame