.... Maznáčik, Maznáčik, to zas bude doma krik !? hehe .... :-P
.... Maznáčik, Maznáčik, to zas bude doma krik !? hehe .... :-P
... reaguj na článok, nie na mňa! Nikto nie je zvedavý na to, čo ti hnije v mrazaku .... :-p
.... inkvizítor Chromík by sa mal zamerať do svojich radov! Sa mu to na pochode pľandalo zelenohnilobnými vlajkami
- až moc .... A tí majú iné teórie o rodine .... ! Pánko toto hádam registrujú .... :-/
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++ :D
.... keď ich nemôžu vo veľkom rozkrádať, tak ich nechajú radšej - prepadnúť .... :-p
.... očista justície sa stratila v rigoróznom marazme falošného judráka Otomtoma, ktorému to očividne - vyhovuje !? .... :-/
.... Tebe ako vidno stačí málo ku šťastiu. Hehehe .... Iba - predstava, hihi .... :-p
.... katolík a ešte k tomu - fašista, no fuj ....
.... hajde do postele, katolík ....
.... sa teším na tie srandistické "kažigrafy" na netoch, hehe..... Otomtom sa z toho chúďa - pototo .... :-/
.... politolog ?! Néé, inkvizítor, hehe .... :-/
.... pche! 2650 é , také - sociálnodemokratické nájomné - trochár jeden .... :-p
....jednoznačne musia zvýšiť, lebo vo feudalizme je to už raz tak, hehe .... :-p
.... ale na ten nafukovací, hehe .... :-/
.... "Až 5-tisíc ľudí zomrie každý rok na Slovensku zbytočne." - to pasuje, to sú "plánované" straty, ľudí je habadéj a sociálna demokracia má iné - maznácke - starosti, hehe ..... :-(
.... toľko škodnej v revíri, ajaj.... Aby vôbec nejakí pojazdní sudcovia - ostali, hehe .... :-/
.... ministerka nevidí, že Maznáci aspol. majú - iné - fušky ?! Načim by ich bolo zrejme znovu - odmraziť, možno potom v práci zaberú, hehe .... :-/
Odporúčame