.... šak - nežnú oslávili, ako sa patrí a bašuje sa ďalej - ako za socializmu, hehehehehe ..... :-D :-(
.... šak - nežnú oslávili, ako sa patrí a bašuje sa ďalej - ako za socializmu, hehehehehe ..... :-D :-(
.... "prezident" má - volebný potenciál - asi tak nula na osemdesiatuôsmu, hehe ..... :-/
.... a čo na to blbeček Plagi, hádam len nevyskočí z kože ?!! ... :-/
.... o pár rokov si nejaký iný štátnik uctí obete - Plagiho blbizmu, hehe ..... :-(
.... prosím aktivistov, aj slovenských, aby sa už konečne začali zaoberať kamiónmi, ktorými je upchatá celá Európa.... Zatiaľ nebolo vidieť, že by sa na ne vešali v zápale ochrany klímy, tak ako na handlovskú ťažobnú vežu .... :-/
.... zistenie, že "demokracia" na Slovensku je vlastne len - imperialistický kapitalizmus - ktorý zúril za železnou oponou a ešte aj ten je sprznený podľa nenažraných eštebákov, kadejakých starých štruktúr a ich - poskokov .... Zistenie, že ostávame národom holubičím navždy .... Zistenie, že sľubovaná "generačná" výmena - nefunguje !!? Na Slovensku je to tak ...... :-/
... áno - vyzerá úplne inak! Na vymyslených úradníckych flekoch kväčí dnes 100krát viac byrokratov, ako pred nežnou .... Pôvodne sľubovali znižovanie byrokracie, namiesto toho každá prkotina musí prejsť počítačom aj - papierom .... Máme slobodu slova, ale je nám to prd platné, viď. "demokracia" v odmeňovaní, napr. ...
.... Raši aspol. je expert na reformy, hlavne na míňanie - za reformy ! Tomu môže Európa - veriť, hehe .... :-p
.... na obrázku - dvaja "svätí" za dedinou.... xixi
.... zjavne tiež potrebuješ "zásah" krízových psychológov !? ... :-/
... len pekne pekne ! Vybývané vygľančiť - a poriadne , veď z verejného krv netečie, hehe .... :-(
... sme neschopný národ, lebo si s týmito služobníkmi ľudu nevieme urobiť poriadky .... :-/
.... sranda je dobrá !! V tejto krajine sa dá prežiť LEN takto - obrnený cynizmom a sarkazmom .... :-D :-(
...absolútne bingo ...
... ó, aké novinky.... Ale mali by to stihnúť ešte do 17teho - na počesť víťazstva demokracie - a potom o mesiac, ovácie ovčanov nad vianočnými almužnami !!? Aká to veľkorysosť odmrazencov - vraj demokratov, hehe .... :-/
.... s fašistami sa - nediskutuje .... :-/
Odporúčame