Je to vonku: Žampovci zvažujú lukratívnu ponuku z Ruska
presne tak, aj skoro 100 000 € ročne je veľká podpora a treba zvážiť či to stojí za to. Za tú cenu môžeme postaviť desiatky multifunkčných inrísk po naších sídliskách, alebo obýčajných bežeckých areílov , aby deti nemuseli vysedávať doma pri telke, ale aby mali kde športovať a určite je to lepšia investícia štátu, ako nejaká chvíľková reklama..... Ak chceli urobiť biznis, tak mali dať svoje deti ba hokej, tenis futbal alebo iné športy, ktoré sú vysoko ziskové a nie na lyžovanie, kde ani špičkoví lyžiari na seba nezarobia a tí naši k tým špičkovým majú veľmi ďaleko....