vyberať poplatky za prednostné ošetrenie v ordinačných hodinách je riadny podvod na pacientoch a neviem, žeby niektorí pacienti s tým súhlasili. Človeka poriadne naštve ak čaká u lekára a vidí ako poniektorí idú priamo do ordinácie bez čakania a pritom nemá ani šajnu či sú to prednostní pacienti ktorí si riadne zaplatili alebo iba rôzny protekční a počítam, že tých protekčných bolo podstatne viac a lekári si tým len zakrývali protekcie pre svojich známych. Prednostné ošetrenie mohli nechať , ale iba po pracovnej dobe. Ak chce lekár vo svojom voľnom čase ošetriť niekoho tak to je jeho vec a koľko mu zaplatí tak to je tiež jeho vec...


