mlátenie prázdnej slamy, ale vidno, že ešte stále veľa ľudí tomu verí a dá sa oblbovať. Kiska toho vyrieší až-až. Je to čistý populizmus. Na to čo sľubuje nemá žiadne kompetencie ani moc, alebo ešte žije v hlbokom socializme, keď ÚV povedalo, že na zelenej lúke v XY postaví závod pre 5000 zamestnancov a budú vyrábať zbytočný tovar , ktorý zase druhá fabrika s 5000 zmestancami v YX bude likvidovať. Ale už nemáme 50- roky 20. storočia, ale sme už o 70 rokov ďalej a vládne tu tvdrý kapitalizmus, ale ten na druhej strane Kiska velebí ako božskú manu, tak to je asi už rozvinutá schizofrenia....


