farizejstvo USA a EU je tu zjavné. Proti Rusko žiadne dôkazy nemajú ale brešú ako besní psi, ale taký Izrael kľudne zabíja stovky civilistov a nevidel a ani nepočul som žiaden náznak nejakých sankcií alebo protestov.
Ak bývalý ukrajibnský prezident chcel potlačiť protesty armádou, tak EU a USA mu hrozili neviem čím aby to to nerobil, ale ak to robí ich podlízovač, tak čušia ako vši a celú vinu chcú zvaliť na druhého. Čo si potom človek má mysliež o takej politike EU a USA ? Ľudia už nie sú takí padnutí na hlavu aby sa dali donekonečna oblbovať a vymývať mozgy pre kšefty a peniaze pár ľudí v USA a EU. Veď o či tu ide ? Hlavne a v prvom rade o peniaze, moc a ovládanie a nejaké demokracia a spravodlivosť už im je dávno ukradnutá.....


