presne tak, podľa mňa je to nastrčený biely kôň. Príde z USA, založí firmu ktorá skrachuje a zrazu má kopec nových úspešných firiem. Ak by to bolo z jeho hlavy, tak už prvý firma by nola úspešná a ak by sa k tým ďalším firmám dopracoval postupne cez menšie a úspešné firmy tak poviem, že na to má hlavu a zaslúži si to , ale takto ?


