to je len alibizmus obecných úradov. Na legalizáciu stavby potrebuješ aspoň byť vlastníkom pozemku alebo mať nájomnú zmluvu na pozemok. Ak to neexistuje tak to je čierna stavba na cudzom pozemku a zlikvidovať na náklady obce a potom škodu vymáhať. Zistiť čí je pozemok je náležitosť 5 min. a zistiť od majiteľa pozemku nejaké nájomné zmluvy je záležitosť tak max. 2-3 týždne...


