Vieš, v otázke osadníkov rozhoduje vláda a bohužiaľ jej do toho kecajú mimovládky.
Vieš, v otázke osadníkov rozhoduje vláda a bohužiaľ jej do toho kecajú mimovládky.
Keď on vie rátať len do jeden. Všetko nad jeden je jeden. Taký jednoduchý.
Takí ako ty predajú svoju slobodu za judášsky groš.
Zatiaľ robili poriadok iní, a ako to dopadlo ? Pocit beztrestnosti osadníkov vedie k brutálnejším útokom. Ale pretože sa to stáva 300 km od Bratislavy tak sa to vrchnej moci netýka. A tak sa správa. Kotlebovci neboli nikdy vo výkone moci. Ale viem že na osadníkov platí len malý dvor a bič. Boja sa len silných. Zhovievavosť považujú za slabosť.
My tu máme chránených osadníkov. Aj tí robia dobrú paseku. Vo Važci, v Richnave.
To boli len prozápadní aktivisti s financiami v naturálnej podobe.
Ten keď počuje "Rusko" tak štartuje podľa manuálu.
A keby vedeli aké praktiky mali v Perzii. Tam ženy otehotneli a ani nelyžovali. No vrchol.
Americké praktiky : https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/537035-…
K to im asi dodal tie drony ?
Zajtra idem do Tesca a do dvoch pohľadníc vložím správu. A hneď bude na svete že ich robia slovenskí väzni v Číne.
Čo si ty všetko nevidel. Radšej sa nebudem pýtať pri akej aktivite.
Aj dôchodcovia v Richnave ? Teda tí, ktorí prežijú činnosť mládežníkov z osád.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/53698…
A naďalej bude komunita osadníkov terorizovať svoje okolie.
Odporúčame