Pplk. Bohát to vedel už v 1987 keď povedal "A bojlingy nám padajú". :-)
Pplk. Bohát to vedel už v 1987 keď povedal "A bojlingy nám padajú". :-)
Vazal nemôže pokutovať svojho pána.
Nie, nemal by nikto kradnúť. Ale keď sa niekto spojí s bývalým členom SDKÚ ktorá predala elektrárne, za vlády ktorej hrdzavela platina, .... tak je to pre mňa podozrivé. Zlodej sa spája so zlodejom.
Ty asi premýšľaš ako žaludi. Tak sa klaňaj komu chceš.
Lebo si blbý ? A robíš závery bez použitia logiky ?
Tvoje závery sú pofidérne.
Máš také zaujímavé opozičné videnie. Keď raz bárs aj dobrý zákon predloží Smer, tak si zásadne proti. Pripomína to 50 roky v SŠA.
Písal si o politikoch "ktorí v zivote nepracovali a nikdy ani nebudu, lebo to nevedia."
A ostal si pohlavný orgán.
Podľa seba súdiš, podľa seba ? Sily už niet, ale zato prskáš jedna radosť.
Hm, na základe akej dedukcie si došiel k záveru že som domáci politik ? Alebo to len tak, z vlastnej hlavy ?
Mám podozrenie že Truban môže mať pravdu. Má po boku Miuka, odborníka odchovaného SDKÚ, na špinavé obchody.
Vraj sú lepší ako šteniatko.
Konvertujte na islam. Získate výcvik a bombových priateľov.
A prešiel im aspoň jeden návrh zákona ? Napríklad o zodpovednosti politikov ?
Neviem čo sem ťaháš prezidentku.
Európska komisia vylíž si prdel.
A predstav si, chudáčisko, že keď si to jedno uberieš tak budeš živiť aj toho politika a aj toho muslimáka. A potom v rámci sceľovania rodiny ti pridajú aj dospelých rodičov a za hrsť súrodencov. Ale kto chce kam .....
Odporúčame