Ale vie. Len obhajcovia ruských vrahov furt melú to svoje...
Ale vie. Len obhajcovia ruských vrahov furt melú to svoje...
Veď sem daj nejaké dôkazy, obhajca ruských vrahov
Keď ich je plno, určite nebude pre teba problém sem dat zo 5
Veď ty píšeš ako sa strieľajú medzi sebou a vraždia ruských zajatcov. Tak ty si ten čo by mal k tomu doložiť dôkaz.
Či to je na teba moc obhajca ruských vrahov?
Určite mi povieš odkiaľ to kopírujem, však obhajca ruských vrahov
Za obhajovanie vrahov bytu mali zase raz zablokovať tento účet
Chcete povedať, že Putin im klamal? To nie je možné!!!
:D pekne si si zase naložil. A hneď 2x.
Česi dodali na Ukrajinu už skoro 90 tankov.
Trollom, čo tu obhajujú túto vraždu by mali automaticky mazať účty
Tupý troll obhajujuci ruských vrahov za každú cenu.
Hanbi sa
To je tak, keď to máš v hlave úplne pomotané.
Aj Paulus v Stalingrade viedol obranu?
Jeden deň som decko, druhý dedko...ako len chceš.
Faktom ostáva že si kotlebovec a to je na hanbu
Zrazu sa k nim nehlásiš? A čože sa udialo. Tvoj favorit prešiel do republiky?
V bachmute zomierajú ľudia preto, že Rusi napadli Ukrajinu a snažia sa zrovnať so zemou všetko a všetkých činom stoja v ich dobyvacnej ceste
Možno pochopíš realitu z tohto obrázku
Odporúčame