A kde konkrétne ja naznačujem, alebo tvrdím že pre mňa neplatia zákony?
Takže podľa teba teba kto je proti Rusku produkuje ľudí čo podporujú ruské besnenie na Ukrajine.
Jedno lepšie ako druhé....
A kde konkrétne ja naznačujem, alebo tvrdím že pre mňa neplatia zákony?
Takže podľa teba teba kto je proti Rusku produkuje ľudí čo podporujú ruské besnenie na Ukrajine.
Jedno lepšie ako druhé....
Ešte že vy kotlebky ste úplne v poriadku....
Máš tam chybu. Správne to má byť
...Pretože ruské média píšu úplne iné informácie
Tak už sú tu zase vulgárne nadávky. :D aké prekvapenie.
Napísal si iba ďalšie bludy. Pravda je taká že denne oslavuješ ruských vrahov.
Trollík už si v sebe našiel toľko chochmesu aby si bol schopný odsúdiť ruské besnenie na Ukrajine?
Alebo ti to stále nedošlo?
Ty si fakt troll. Takže ďalšia vojna do ktorej bolo Rusko zatiahnuté proti svojej vôli.... Alebo to bola tiez iba nejaká spacialna operácia?
Ja to stále hovorím. Na ruských trolov treba aplikovať ruské zákony.
Už dávno u nás mala prebehnúť odluka cikrvy od štátu. Nechápem prečo platíme organizáciu ktorá opakovane kryje takéto veci. Hnus
A teraz skús ty, že odsudzuješ Rusov za to že rozpútali vojnu a vraždia Ukrajincov.
Jeho meno je Timofey Shadura.
Som zvedavý koľko ruských trollov sa bude schopných ospravedlniť za tie kydy, čo tu z nich včera padali.
agresívne sa šíri :DDDDD
Koľko krajín donútilo NATO vojenskou silou,aby sa k nemu pridalo?
Agresorom je Rusko. Fakty nezmeníš, ani keď sa ich 100x pokúsiš poprieť
NATO je medzivládna obranná organizácia združujúca viacero štátov. Ich územie je územím NATO.
Ak nevieš pochopiť jednoduchý písaný text, neobviňuj z toho redaktora.
Oprava...a odtrhnutie Kosova.
Nech sa páči
Odsudzujem vraždenie Američanov v Srbsku a odtrhnutie Koščová.
A teraz skús ty, že odsudzuješ Rusov za to že rozpútali vojnu a vraždia Ukrajincov.
Ty toho asi nechápeš viac...
Tak ako trollík, podporujem ci neprotestujem
Nejak sa motáš.
Vraždenie na Ukrajine začalo v roku 2014 ako priamy dôsledok príchodu neoznačených ruských dovolenkujúcich vojakov, príchodom Wagnerovcov a dodávkami ťažkých zbraní pre separatistov. Teda celé to bolo umelo vyvolané práve Ruskom. To je fakt.
Mimochodom prečo pozorovatelia obse, medzi ktorými boli aj Rusi na nič neprišli... Čím to asi bude...
Si úbohý ruský trollík a jediné čo vieš je papagájovat bludy ruskej propagandy.
Hanbi sa
Ďalší krvilačný ruský mužík bažiaci po čo najväčšom počte mŕtvych Ukrajincov.
Hnabite sa trollovia že takéto kreatúry podporujete.
Tak nájdeš medzi mojimi príspevkami jeden, kde "obhajujem vraždenie srbov" som ochotný okamžite zmazať svoj účet
Hlavne že ich fanúšikovia sa tu denne sťažujú na slobodu slova na Slovensku.
:DDD
Pripomeňme že sa snažíš stoj čo obhájiť ruských okupantov a ich vraždenie na Ukrajine
Odporúčame