V tom prípade nechápem, prečo rusi nepostupujú....
V tom prípade nechápem, prečo rusi nepostupujú....
33 príspevkov, všetky obhajujúce ruských vrahov.
Jasný ruský troll.
Bez priamej nadväznosti...veď to je z tohoto vlákna, ty nadväznosť.
Ako len povieš kotlebka
Vytrhnuté z kontextu :DDDDD
Dôkaz je tu https://debata.pravda.sk/profil/debata/hitma…
nemáš za čo
...
Najviac ho podporujú takí hlupáci ako ty, lebo svojou zúrivou kampaňou nútite ľudí si zisťovať, ako to v skutočnosti je, aká je pravda na fronte a vy ste tu v konečnom dôsledku za totálnych hlupákov, z ktorých sa tu každý iba smeje.
...
Bez fotky HitmanPB
10786707 dnes
21:38
:DDDD
:D
puk...čo to ruplo?
Kotlbkove nervy
ONLINE: Rusi tvrdia, že zničili Kyjevu 35 HIMARS-ov, ten ich ale dostal len 20
Skús argumenty, nie iba debilné urážanie ukrotroll :)
Bez fotky HitmanPB
dnes
21:39
:DDDDD zase si si naložil, fakt sranda. Skoro ako s pedrom
Ty si sa vystatoval že máš informácie o tom aká je skutočná situácia...a zrazu sa za ne hanbíš....čím to asi bude?
Len dúfaj kotlebovec...vás skôr či neskôr uprace súd ;)
..aj som si myslel, že sa za svoje "vedomosti" budeš hanbiť.
Raz darmo, vy kotlebovci ste už raz takí....
:D Dole sa dožaduješ argumentov, chváliš sa ako si ziťuješ "pravé" informácie....tu som ti dal zdroj z ktorého citovala pravda a zrazu si lenivý kliknuť na dôkaz :DDDD
Vy kotlebovci ste fakt mimoni
:D Hanbíš sa za svoje príspevky?
...máš za čo
A aká je pravda na fronte?
Osvieť nás.
:D si si pekne naložil
Ešte furt sa hanbíš za svojho vodcu? Teraz fandíš republike?
...čert ako diabol
Keď ich poškodili, prečo hovoria o zničení?
Problémy s logikou, kotlebka?
:D Teraz si to trafila kotlebka. Toto je vaše zmýšľanie, útočiť na základe domnienok.
Takže ju dodržiavali...dôvod nie je podstatný. Ten kto mier porušil bol rusák.
Kotleba je právoplatne odsúdený zločinec.
Odporúčame