Hlavne by trebalo aby si sa naučil po slovensky
Hlavne by trebalo aby si sa naučil po slovensky
Ako vždy. Podľa teba je všetko zničené...aj to čo na ukrajinu ešte nedorazilo
Aké pohnútky, ak je to len diskusný klub, nemali by mať problém vyjadriť svoj názor.
Naložil si sám sebe
Útočí Rusko, ty troll zmätený
Ukážka ruského pokroku
Toto opakujete už mesiac. Od vtedy čo ich začali Ukrajinci hnať kade ľahšie.
Ohľadom vesmírneho výskumu západ Rusov dávno predbehol. Opakovatelne použiteľné nosiče, výskum slnečnej sústavy, vesmírne aj pozemské teleskopy a radiiskopy. Všade sú po zadu.
A vývoj jadrových zbraní? V čom konkrétne sú pred USA?
Fakt ste odborníci obaja.
A čo robia nadporučíci?
..keď už si taký odborník
Len ho nechaj trolla, nech napíše na akej úrovni majú napríklad výrobu čipov?
Aký proces zvládajú, 28nm?
Fakty nepustia. Môžu kopírovať západ, ale nikdy ho nedobehnú.
Samozrejme že víťazí. preto utekajú kade ľahšie a ich ekonomika sa rúti do recesie
A to dáva právo rusákom zabíjať ukrajincov? Máš to v hlave pekne pomiešané
Konečne tento čin niekto otvorene pripísal neonacistom.
Republika, LSNS toto je prototyp vášho voliča.
Komentáre pod článkami k tomuto nešťastiu to potvrdzujú.
Niečo je zle. Rusáci tvrdili, že Európa sa bude prosiť Rusku o plyn. A pri tom je to naopak. Niekto by mal Putinovi vysvetliť že on dodávky má západ nepotrebuje. :D
Klameš ako vždy.
Je mi jasné, že tebe ako kotlebovcovi príde strašné, ak niekto osocuje extrémizmus
Odsúdenie 143 národmi sveta...áno pre diktátorské režimy je to nič.
Odporúčame