Všetko vyhrali, idú domov :D
Všetko vyhrali, idú domov :D
Tibet by mohol spraviť referendum
Po geografiu to v rámci ZŠ asi ani nedotiahol.
Prečo by mal niekto vyjednávať s ruskymi vrahmi, keď odmietajú prestať vraždiť?
A v nemocniciach majú prednosť. Na to nezabudni.
A na základe tohoto teraz podľa teba môžu rusáci vraždiť na Ukrajine?
Ale luxusné autá majú, však.
Kotlebka ostatným nadáva do náckov a obhajuje vraždiacich Rusov...
Máš problém pochopiť rozdiel medzi bojom proti civilom a bojom proti armáde?
Ukrajinskí civilisti sa majú schovať, Ukrajinská armáda postupuje, Ruska armáda ustupuje. :-*
:D jasné že nemá. Ty si úplne mimo.
Keď začnú vo veľkom zomierať na silu mobilizovaní, Putinova podpora vzrastie o ďalších 20%. Minimálne
Samozrejme kotlebka. Preto Rusi už mesiac víťazne ustupujú.
Ako si došiel na pomer 1:8?
Zabudol si napísať, že na benzikach neplatia. Sústreď sa trollík
Napríklad za stovky mŕtvych, umučených, za okupáciu, za to že sa u nás nemohol zrealizovať Marshallov plan a podobne.
143 krajín OSN odsúdilo ruské besnenie.
5 rokov za položenie nápisu na hrob.
Čo iné čakať od ruskej diktatúry...
Čo iné čakať od rusov, ako podvody a klamstvá?
Odporúčame