Výborne. Dúfam že sa Slovensko čím skôr pripojí
Výborne. Dúfam že sa Slovensko čím skôr pripojí
Asi preto sa Rusi už mesiac preskupujú, utekajú z obsadeného územia a vyhlásili mobilizáciu.
Si na smiech.
Putin musí byť na smiech už aj svojim trollom. Jediný kto sa pravidelne vyhráža jadrovými zbraňami je Rusko.
Sťažuj sa ruským agresorom, ktorí rozpútali vojnu.
:D jeden Ukrajinec v okolí Moskvy sa chystal sám zaútočiť na putina. Papajte ruské ovečky, papajte.
Akej prevahe? Mal si problémy s matematikou už na prvom, alebo až n druhom stupni ZŠ?
Či tie výpadky nie sú spôsobené náhodou ruským bombardovaním.
Mali by si v redakcii pravdy uvedomiť aké sú fakty. Ukrajina obce nedobila, ale v nich preskupila rusákov.
Rusák nevie bojovať proti armáde, Jediné čo im ide je vraždenie civilistov a ničenie civilnej infraštruktúry.
Rusáci idú denacifikovať ďalšie detské ihriská?
Keď len týmto obhajuješ ruské vraždenie , tak je to v poriadku.
Čo si pod pojmom diplomacia Rusi predstavujú, je vidieť na fotkách pri článku
Pozri sa ako tie mesta vyzerajú po ruskom besnení.
Ako to že po 8 rokoch bombardovania vyzerali absolútne normálne?
Ruské krvilačné beštie úmyselne vraždia civilistov
To práve Ukrajinci nemôžu. Vedia to oni a vedia to aj Rusi.
Nič tak nehovorí o úrovne tvojej inteligencie ako tento príspevok.
Smutné je že debata nevie bojovať s takýmito trollmi. Na rok vám dá Ban, vytvoríte si ďalších 10 účtov a tocite ich dookola...
Kto v roku 2014 vyzbrojil separatistov a nasunul tam armádu vrátane vrahov od vagnerovcov?
Klameš troll.
Odporúčame