Podobné logické dôvody sme počúvali aj pred inváziou. Lenže logika rusom evidentne nič nehovorí. Denne klamú a zabíjajú vo veľkom.
Podobné logické dôvody sme počúvali aj pred inváziou. Lenže logika rusom evidentne nič nehovorí. Denne klamú a zabíjajú vo veľkom.
Bolo teba v Charkove zničiť ďalšie nacistické autobusové zastávky?
Rusi zase klamú. Aké prekvapenie.
Vidíš. Nerozumieš tomu, ale je ti jasné že na vine je Sulík.
Zabudol si napísať že ani neplatia na benzikach a jazdia na luxusných autách. Trollík
Napadnut strieľať raketami na sklad jadrového paliva môže iba Rusov.
Zase z teba prehovorili skúsenosti z vlastného života...
Svoje niekoľko mesačné vyhrážanie sa jadrovou katastrofou Moskva úspešne naplnila.
Áno. Ešte aj moodys zaujíma iba a len ficiak
Pre teba to je jasné. Kým robí tajvan to čo chce Čína si spokojný. A tváriš sa že je to pre nich jedine dobro.
Asi preto robí tajvan všetko preto, aby ostal slobodný. Skús aspoň trochu rozmýšľať.
Samozrejme. O týždňa o začiatku invázie.
Aspoň nie som obhajca vraždiacich rusákov
Odporúčame