Obse tvrdí niečo iné. ;)
Ukludni sa trollík. Skús nesledovať "alternatívnu" pravdu, ale fakty. A faktom je že od 2014 Rusi dodávajú zbrane separatistom. Faktom je že ruskí vojaci sú na ukrajinskom území minimálne od roku 2014. A anie 1000 tvojich nadávok to nezmení. :-*
Nech to začnú vyrábať, ako lady. Bez elektroniky.
Na Donbase od roku 2014 vraždí hlavne ruská armáda.
Keď šíriš klamstvá a ruskú propagandu iné označenie si nezaslúžiš.
Buď prosím konkrétny. Ktoré krajiny dozerali na referendum na kryme?
Zajtra by sme mohli spraviť referendum v Štúrove, Dunajskej strede, prípadne Komárne. A potom sa vzdať územia. Či?
A ktože ich takto budil?
Kto tam v roku 2014 nasunuli neoznačené vojenské jednotky?
Kto dodal separatistom ťažké zbrane?
Niekde v tvojom okolí sa stáva, že nepríčetní okupanti pália do obytných budov raketami?
Ruský troll. Jeden účet ti zablokujú, máš pripravené ďalšie tri.
Čo robili deti na vojenskej základni v blízkosti leteckej munície?
Trollík, recykuješ staré klamstvá. Skús aspoň niečo nové vymyslieť...
Kto sa od začiatku invázie neustále vyhráža jadrovými zbraňami?
No skús nám napísať, čo bolo hlavným dôvodom zníženia ratingu. Schválne či to zvládneš
Podobné logické dôvody sme počúvali aj pred inváziou. Lenže logika rusom evidentne nič nehovorí. Denne klamú a zabíjajú vo veľkom.
Bolo teba v Charkove zničiť ďalšie nacistické autobusové zastávky?
Rusi zase klamú. Aké prekvapenie.
Odporúčame