Hlavne im idú údery na škôlky, školy, nemocnice, kostoly, obytné domy a činžiaky.
Z toho čo si napísal mi vychádza, že to robia úmyselne.
Hlavne im idú údery na škôlky, školy, nemocnice, kostoly, obytné domy a činžiaky.
Z toho čo si napísal mi vychádza, že to robia úmyselne.
Jasné že tam nie je 53 obcí. Čo by tam robili?
Presne slovákov zredukovalo konkrétne o 7
To je tak, keď aj čítaš a aj tak vôbec nechápeš že čo čítaš.
Zaockovanych zomrelo určite veľa. Ale na následky očkovania ich bolo 7.
Také vyjadrenia nikto nedával...ale ako myslíš
Ale veď ten predsa sedí od druhého dňa čo opustil úrad prezidenta. Už ste zabudli?
Presne. Rusi má druhej strane uvádzajú len fakty. :D
Toto mi chýbalo. Pred časom som bol Kiska, potom Matovič teraz som sorosovec.
Budete ak žlté hviezdy rozdávať?
:D tak to je nová teória. Gratulujem.
Mimochodom nevieš prečo Lavrovov tvrdil že rusko napadlo Ukrajinu kvôli tomu, aby sa nesnažila vstúpiť do NATO?
Áno klameš.
Modernizované nie sú. To je z 3. Článku ktorý si sem dal. Sú nové: "Nové ShKH Zuzana 2 ve slovenské armádě nahradí 16 kusů houfnic Zuzana dodaných mezi roky 1998 až 2000. "
Prvý a druhý článok hovoria o plánoch, nie o realite. Predpokladám že is to spravil schválne. Ak by si sem dal niečo a tom čo sa naozaj udialo, zistil by si že húfnice boli predané (nie odovzdané) a nie Slovenskom ,ale súkromnou firmou.
Si jednoducho klamár
Všade, kde sa Rusi úmyselne, alebo omylom trávia sú nejakí nacisti a banderovci. Škôlky, školy, nemocnice, kostoly, obytné budovy, zastávky MHD, evakuačné konvoje, dokonca aj v niektorých ruských lietadlách a najnovšie aj vlakoch boli. Ale Rusov neklamú, kľude podpálila aj vlastný vlak, len aby im ukázali...
Dnes budú likvidovat harpoony v kostolnych vežiach.
Odporúčame