Nie lebo Sulík ale lebo Rusi za tvoje peniaze vraždia Ukrajincov.
Nie lebo Sulík ale lebo Rusi za tvoje peniaze vraždia Ukrajincov.
. V rozhovoroch pre kremeľskú propagandu otvorene priznávala, že ju baví zabíjať Ukrajincov.
Huns a toto miestni trollovia obhajujú
Tak podľa tohto vyjadrenia buď vôbec nerozumieš tomu čo čítaš, alebo si ruský troll
Ešteže sú v tom rusi nevinne. Síce tam majú vojakov a zbrane od 2014, ale za všetko môže USA.
Kde konkrétne američania zabíjajú rusov? Zase si nepochopil čo si prečítal, alebo úmyselne klameš?
A potom že pokrok nezastavíš. :D
Hlavne že ty, čo denne obhajuješ ruských vrahov si v poriadku.
Napríklad Rusi sa nepoučili a zabíjajú na území svojho suseda.
Svine okupantskej.
Dubnica nech sa stará aby bolo konkurencie schopná.
...pre ruského trolla je to oslobodzovanie.
Oslobodzovanie Ukrajincov od slobody, prípadne života
Proti okupantom ktorí momentálne zabíjajú u našich susedov.
:D
V tých linkoch nič nie je. Ale to dobre vieš.
Klamár sa zase ozval.
Už si našiel nejaký dôkaz že "Slovensko odovzdalo modernizované Zuzany Ukrajine "?
Alebo konečne priznas že si klamal?
Ako len povieš
Čakalo by nás to čo Ukrajinu. Ruský útok
Lepšie chudobný a slobodný ako chudobný a pod ruskou bagandžou.
Odporúčame