Zabíjanie civilistov sa stalo novou taktikou ruského boja.
Zabíjanie civilistov sa stalo novou taktikou ruského boja.
Ako vždy, píšeš bludy:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek…
Spolufinancovanie z fondov EÚ: Áno
Prehovoril si z vlastných skúseností a na základe vlastných možností...
Lebo predtým tam to letisko nebolo... skús sa trochu zamyslieť, kým niečo napíšeš.
Mimochodom, stačí prekliknuť mesto. Ak je to na teba moc, kludne ti pošlem aj odkazy.
Fakty nezmeníš. Napriek dvom chladnejším mesiacom, bola celoročná priemerná teplota nadpriemerná
Od roku 2020 objem ťažby klesá. Takže znova, ako môže Budaj za drancovanie lesov? Robí presne to čo požaduješ, zastavuje to.
Áno. Ale určite nie je zodpovedný za to čo sa tu deje cca 20 rokov.
Áno, ľudia dokážu túto zmenu zmierniť.
Kto a kam tú vodu začal vyvážať, prečo zase klameš?
Za drancovanie lesov môže Budaj?
Mohli ich mať zlodeji okradajuci štát na daniach
Škoda že Rusko nemôže ukončiť túto vojnu. To by s USA a GB pekne vybabrali, keby sa stiahli. Však.
Jediný kto môže masaker zastaviť behom pár minút je Putin. Tak neklam ty troll.
Ruský troll. Šíriš klamstvá
Tupý troll, prečo sem dávaš videá, na ktorých rusi vraždia?
:D
Nad tou vetou si musel dlho rozmýšľať?
Odporúčame