1. Sú to dve slová, teda slovné spojenie
2. Práve si ho použil, takže teraz už vieš čo si
1. Sú to dve slová, teda slovné spojenie
2. Práve si ho použil, takže teraz už vieš čo si
Vždy mali všetko, len na zlom mieste...
...napísal niekto čo mení ucty častejšie ako spodné prádlo.
A toto zabíjanie obhajujú miestni ruskí trollovia. Hnus.
Armády ktorých krajín "západu" konkrétne bojujú proti Rusku?
Tajný T-62. Rusi očakávajú straty, inak by nepoužívali desiatky rokov starú techniku. Ľutujem vojakov, ktorých takto obetovali.
Radosť čítať. Možno Rusi konečne pochopia, že zabíjať obyvateľov susedných štátov je chyba.
Si trošku pomalší? Opýtaj sa rusakov, či im umožnia vyviezť obilie, alebo či ho radšej zničia a tých čo sa pokúsia ho vyviezť zabijuy. Veď o tom nedávno rokovali...
Neušlo. Taký jednoducho si. Ak by ti ušlo, ospravedlnil by si sa a doložil fakty.
Faktom je že Rusi zabíjajú na Ukrajine.
Určite nie. To by padlo už v čase ohlásenia embarga a to sa nestalo.
Popierat fakty nadávkami je jednine čo dokážete
Máš pravdu troll. Čim viac urážok, tým viac máš pravdu.
Voči akej mene je na to rubeľ lepšie ako pred rokom?
According to estimates from 2017, Ukraine domestically supplies 63.8% of its own gas consumption,.
20% to bolo 20 rokov dozadu.
Pre všetky trollov hore. Máte problém s chápaním faktov? Alebo už netušíte čo je realita. Skúste použiť hlavu, kým niečo napíšete ;)
Posilnil rubeľ. Už hneď z prvej vety vidno, že si ruský troll odtrhnutý od reality
Ďalší troll, ktorý ide tvrdiť že za vojnu môže Ukrajina a nie Rusko.
Odporúčame