Celá pravda o denacifikácii
Ak to bolo vojenské plavidlo, nevidím v tom problém.
Samozrejme že darovali. Aj rusáci darovali jachty. :-D
To čo je v článku je presným prekladom. Stačí si pozrieť stránku BBC. :-*
Keď potom Rusi prídu o loď, alebo lietadlo, ako keď provokovali turkov, zase sa budú diviť
Mejnstrímové médiá zase klamú. Vsetky lode sa potopili kvôli fajčiacim námorníkom. A na žiadnej nikto z posádky nezomrel. A celé to je súčasťou Putinoveho plánu
Ďalší čo nerozumie písanej reči.
Jasné. Veď ja s tebou súhlasím. Určite poctivou prácou s ruskou vládou.
Rusi zhabali západu ich fabriky v Rusku, západ zhabal hračky ich oligarchom
Máš pravdu. Zarobil si poctivou prácou. Chudák...
Do nich obhajcovia ruských zlodejov a vrahov! Čo si to dovoľujú trestať ruských kriminálnikov?
Popieraš Lavrovove slová? Nebodaj klame?
Nauč sa po slovensky, ty troll ;)
invázia
→ prenikanie cudzopasníkov do organizmu; hromadné sťahovanie živočíchov; vpád; násilné, ozbrojené vniknutie na cudzie územie
Takže žiadna denacifikácia trollovia. Jednoducho sa Rusi rozhodli začať vraziť na Ukrajine, aby "ukázali" západu.
Dosť dobre nechápem čo nie je na zabíjaní čiernobiele. Bude si vrah, ale o nie si. Buď ťa zabijú alebo nie. Nemôžeš byť trochu vrah ani trochu mŕtvy.
Skôr o človeku prezradia veľa jeho reči. O tebe toto vyjadrenie povedalo všetko
Odporúčame