Ďalší troll, ktorý ide tvrdiť že za vojnu môže Ukrajina a nie Rusko.
Ďalší troll, ktorý ide tvrdiť že za vojnu môže Ukrajina a nie Rusko.
To by hlavne pomohlo ruským trollom.
Ďalší troll čo hádže vína za ruské besnenie na všetkých okrem Rusov. Hanbi sa troll.
Samozrejme že je v tom Rusko nevinne. Môžu za to všetci okrem Ruska. Ako inak.
Takže už nie USA?
To bude nejaký omyl, veď podľa miestnych kremlobotov, ukrajinské letectvo bolo zničené minimálne 3x
Nie. Každý kto napadne cudzí štát a zabíja tam civilistov je vrah.
Každý to to spochybňuje je troll
Tak ako ruskí trollovia, už máte k svojim tvrdeniam nejaké čísla?
Veď vyvrátiť toto tvrdenie by malo byť úplne jednoduché ak máte nejaké fakty.
Ruski trollovia, veď skúste doložiť svoje tvrdenia nejakými číslami.
Skús nám napísať, ktore všetky krajiny vedú vojnu proti Ukrajine.
Ty ich máš cca 180. To je fakt priepastný rozdiel :D
Pravda je taká, že staré domy sú energeticky veľmi náročné a často aj zbytočne veľké. Niekedy sa jednoducho počítalo s tým, že deti s rodinami budú s rodičmi žiť pod jednou strechou. Keď počujem aké sú náklady na vykurenie klasickej "kocky" tak mám vlasy dupkom...
Kto konkrétne to tvrdil? Zase klameš?
Splietas dve na tri druhý troll
Tak Čína určite bude tlačiť na platbu v rubľoch. To si tak tomu dal ..
Odporúčame