Klameš. Dennikn o tom nepísal, pravda o tom nepísala, sme o tom nepísalo,
Klameš. Dennikn o tom nepísal, pravda o tom nepísala, sme o tom nepísalo,
Schopnosť zapamätať si gramatické pravidlá a logické myslenie nie je to isté.
To je takt, keď netušíš, čo sú fakty a čo iba tvoja pomýlená predstava.
Ruský troll. Koľko účtov ti už zablokovali?
Takže armáda na cudzom území zabíjajúca domácich vojakov a civilistov nie je vojna.
Ty si fakt mentálny atlét
Áno, aj vy, ruskí trollovia
100 dní a rusi neboli schopní obsadiť aj tú čas´t územia, o ktorej doteraz tvrdia, že je jednoznačne ruská...
Len bojuj za svojich, bojuj za kriminálnikov :D
Konflikt udržiava Putin. Je jediný, kto ho môže zo dňa na deň ukončiť. Fakty nezmeníš.
Najlepsie je ostatných poučovať o gramatike a zároveň mať históriu plnú príspevkov s gramatickymi chybami ;)
Keď to tvrdí minister krajiny, ktorá nás považuje za nepriateľa, tak to bude pravda.
Najlepšie je si dať meno a k tomu aj výšku IQ
Tento tvoj príspevok hovorí za všetko. Viac si nám o sebe ani nemohol prezradiť
Nadpis tohto článku je útokom na naše úspešné predsedníctvo!
Nejaky dôkaz, či len ďalšie klamstvo...?
Veď trollovia tvrdili, že Rusi už teraz majú kam dodávať ropu, ktorú Európa nechce.
Čo vám nevyšlo kremloboti?
To by musel prečítať viac ako nadpis. :D
Rozkrádanie za vlády SNS a Smeru? Nemožné! :D
Odporúčame