Fuha. Ktoré superveľmoci obchodujú tou supermenou?
Fuha. Ktoré superveľmoci obchodujú tou supermenou?
Negatívne vnímanie Ruska je hlavne spôsobené tým, že na Ukrajine vraždia civilistov.
Tak už vieme kto zarába na vojne a komu bude vyhovovať, aby trvala čo najdlhšie.
Ešte že sú na svete ľudia čo odhalila každú konšpiráciu. ;)
Tanky v autoservisoch... zajtra budú bombardovať zase tanky v nemocniciach a školách.
Všetko čo bude treba, aby vraždiacich rusov vyhnali za hranice.
Treba zastaviť vraždiacich rusov, lebo tu do roka máme ďalšiu vojnu
A kto že tých ľudí zabíja, skús nám napísať...
Ruský troll. Stále platí čo som napísal hore. Celá situácia je kvoli rusom a ich tužbe zabíjať
A odkiaľ by sa tam vzalo 700 tisíc Rusov?
Ty ruský troll. Vojna by nezačala v prípade, že by Rusi nevtrhli na ukrajinské územie a nezačali zabíjať všetkých čo im prídu do rany.
Ty ruský troll. Skús nám napísať, kto má vojská na cudzom území a zabíja všetkých na koho narazí.
No kto asi. Ak by si si bol schopný pamätať udalosti spred asi mesiaca, vedel by si.
No nie si ty úplne mimo, skús sa trochu sústrediť, aby si aspoň vedel, na čo reaguješ
A že sa k nim tak doteraz nesprávali...či ty náhodou nebudeš iba troll
Podporuješ vojnu a vrahov, ty troll
Prečo z mesta denne utekajú ľudia, keď rusáci presnou muníciou ničia iba vojenské objekty?
Čo im to zabudli povedať?
Takže ty teraz tvrdíš, že rusi klamú, keď hovoria o denacikikácii a špeciálnej operácii, zatiaľ čo ty to nazývaš vojnou proti NATO?
Asi preto zorvnávajú so zemou celé dediny a mestá...
Odporúčame