Dobyvačná vojna nie je len o pripájaní nových území.
Dobyvačná vojna nie je len o pripájaní nových území.
Ako vieš že šírim klamstvá? Prepočítal si to ty?
Predpokladám že nie. Okrem arogantného slovíčkarenia nevieš nič iné.
Platí to iba pre Rusko či aj pre USA?
Zobuď sa, a zlož si okuliare jednostranného videnia.
Slovensku by v prvom rade malo záležať na Slovensku, nie na Rusku či Ukrajine.
prečo ide oficiálna geopolitická línia krajiny proti vôli väčšiny občanov?
Čo som si mal prečítať??? Si učiteľka v škole aby si mi dával domáce úlohy?
Nie. A čo myslíš čo je finančne výhodnejšie pre výrobcu? Dodávka jednej Boženy alebo dodávka Patriota? A koľko tých Boženiek poprípade Zuzaniek tam dodáme?
Hlas chcel byť drahou nevestou, ale nakoniec bude len možno trpeným príveskom.
rovnako ako nevlastní nič Igiot Magorovič.
Porovnaj si objem financií ktorý prúdi do amerických, nemeckých a slovenských zbrojoviek.
A môžeš si to prepočítať aj na počet obyvateľov.
V súčasnej ponuke politických strán a hnutí ktoré sa zúčastnia volieb fakt stačí málo na zaujatie. Stačí trocha zdravého rozumu.
A áno. Po skúsenostiach s tzv. demokratickou vládou za posledné tri roky sa mi aj Dankove brepty zdajú príťažlivejšie ako šanca si tento marazmus zopakovať aj za účasti PS.
Rovnako ako naťahujú Turecko so vstupom do EU, rovnako dopadne Ukrajina so vstupom do NATO.
Rusko nemusí investovať do Ukrajiny, stačí že tam musí investovať celý kolektívny západ.
nebojuje - tak neprehrá, keby bojovalo tak ... (radšej ani nedomýšľam keď si spomeniem na Afganistan)
plačovky tu zaviedol idiot Igiot
Odporúčame