šašo sa už opozeral
šašo sa už opozeral
Idiot v kombinácii s Igiotovým debilom ma nemôže uraziť
Kua, takto ráno a toľko čierneho humoru
Ako čítam tak to s tou slušnou výchovou tvoji rodičia dosť zanedbali. Okrem urážok vieš aj niečo iné?
Fakt je neuveriteľné že až toľko voličov sa nechalo oklamať. Uvidíme či dostali rozum po troch rokoch Igiota.
je to je najlepší minister, či miništrant?
sváčko bude bojovať za Igiota až do jeho neslávneho konca
Štát v poslednom období tak dobre hospodáril že zas potrebuje naplniť kasu
ak budeme vyhlasovať každý deň keď nejaký idiot odíde z politiky za štátny sviatok tak nám neostane čas na prácu
už nie je, Igiot sa môže kamarátiť len s Igiotom (ale aj tam existuje reálna šanca že sa pohádajú)
Problémom je že oni neriešili ale zvyšovali chaos a nedôveru v štátne orgány
Teba rodičia nenaučili aspoň minimálnej slušnosti? Alebo sa to do tvojej obmedzenej mozgovne už nezmestilo?
skôr nemierne
Aj túto, opakovane.
klub LAJNO, to hovorí za všetko
Načo by sa vyjadrovala, stačilo že poslušne stláčala tlačidlá za klub LAJNO.
A strany a poslanci ktoré Borisa zvolili do čela parlamentu majú aký prah tolerancie voči deviantnému správaniu?
Asi v záporných číslach.
Zato koalícia PS-KDH-SaS-OLajno-Rodinka bude len samé pozitíva a istoty.
Vedeli kto je Boris a napriek tomu ho zvolili za predsedu parlamentu, tak načo teraz tancujú tie opičie tančeky?
Lebo voľby?
A až sa to všetko vyčistí, ostanú len tí naši - jednotná kandidátka Národného frontu - náš vzor.
Odporúčame