Dovolím si ťa poopraviť.
Nízku zaočkovanosť nemá na svedomí ani Fico ani Kotleba ani nejakí fiktívny antivaxeri.
Na svedomí ju má nedôveryhodná vláda SR (na prvom mieste istý I.M) aj s jej pofidérnymi odborníkmi, jej spôsob komunikácie s občanmi (dobrovoľne-nedobrovoľné testovanie), neprimerané "tlačenie na pílu" ohľadom vakcinácie experimentálnymi vakcínami s neprebádanými dlhodobými účinkami.


