Čo sa ten Foltin sťažuje?
Však budujú hrádzu proti vládnemu kovidovému extrémizmu.
Čo sa ten Foltin sťažuje?
Však budujú hrádzu proti vládnemu kovidovému extrémizmu.
To vieš. Sanitky sa bežne niekam posielajú keď si nejaký udernik v diskusii napíše že by tam mali ísť.
Jednu by ale mohli poslať k tebe aby ti zabezpečila bezplatný odvoz na uzavreté liečebné oddelenie príslušnej spádovej nemocnice.
Si sa naučil počítať až do 300?
Úctyhodný výkon.
Jasné, pokutu všetkým bez rozdielu.
Aj autobusom, električkám a nezabudni na cyklistov a kolobežkárov.
Počítať si sa naučil iba po 200?
Potom je už len veľa?
To že si "politici" odkazujú cez média sme si už zvykli.
Ale prokurátor generálny špeciálnemu a naopak?
Ako v tretej triede osobitnej školy.
Lebo tie vakcíny nemajú vyhodnotené dlhodobé nežiadúce účinky. A ani nemôžu mať keďže nemohli byť podrobené dlhodobému výskumu.
Napr.:
https://slovensko.hnonline.sk/5080324-priesk…
Spolu vládna koalícia: 33,5%
Keď som bol malý chlapec vždy som chcel autíčko na baterky s diaľkovým ovládaním.
Už som z toho vyrástol.
Si si istý že ten kovid nemutuje aj v organizme ktorý je z určitej časti chránený vakcínou?
Dokonca podľa môjho laického názoru tam je k mutácii prinútený zmenenými podmienkami kdežto v v nevakcinovanom nie je.
Máš pravdu je to na nás. Tak nás nenúťte do niečoho čomu neverím.
Práve že chodia do práce, ale vláda im zbytočne komplikuje život.
Stále si si neuvedomil že tento vírus tu zostane ako mnohé iné?
Nemôžeš ho poraziť. Bude sa meniť, bude mutovať.
Ak som ja akceptoval že ľudia sa rozhodli dobrovoľne očkovať experimentálnou vakcínou, skús aj ty akceptovať moje rozhodnutie počkať na na definitívne schválenie vakcín z hľadiska ich nežiadúcich účinkov.
Nikto netvrdí že prezidentka, lekári a vedci môžu za pandémiu.
Ale môžu za ten chaos a paniku čo tu vzniká.
A ľudia pragmaticky rozmýšľajú : "Pichnúť si experimentálnu vakcínu a čakať cca 5 rokov na prípadné nežiadúce účinky alebo risknúť koviďáka s prihliadnutím na svoj zdravotný stav a vek?"
A nechcú byť tlačení do role nedobrovoľného účastníka experimentu.
Ani divá sviňa sa v tom už nevyzná.
A mne je to tiež jedno.
Súhlasím z Repom v tom že vláda je vrcholne nedôveryhodná a tým pádom sú pre mňa aj nedôveryhodní jej odborníci v rôznych komisiach. To čo vyhlásia opozičníci k očkovaniu mi je jedno - rozhodujem sa ja sám za seba.
Čo sa týka členstva v EU: ľutujem že som si pri tom predchádzajúcom referende o EU radšej nezlomil nohu. Pretože táto EU sa veľmi začína podobať na niečo čo kedysi Brežnev nazval doktrínou omedzenej suverenity.
čakám na ten výsledok
Je mi jedno či niekoho pichli do ľavého alebo pravého pleca, kľudne mohli aj do zadku.
Ale nie je jedno či v skupine testovaných bolo rozdelenie:
očkovaní / očkovaní prvou vakcínou / neočkovaní
10 / 20 / 70
alebo
33 / 33 / 34
P.S.
čakám
Keby nebolo oviec nebola by ani vlna.
Ani prvá, druhá, tretia, ....
Štatistika je presný súhrn nepresných čísel.
„Verím iba tým štatistikám, ktoré som sám sfalšoval.“ — Winston Churchill
Odporúčame