Ešte by ma zaujímalo aké je percentuálne rozloženie (očkovaní / očkovaní prvou vakcínou / neočkovaní)
Ešte by ma zaujímalo aké je percentuálne rozloženie (očkovaní / očkovaní prvou vakcínou / neočkovaní)
Len si kladiem otázku na ktoré makové pole sa chodia pásť niektoré jalovice.
Mám dojem že za chvíľu bude rasistické na rasizmus poukázať.
Kua, som na pochybách či si fakt taký"udernik" alebo len chceš vyprovokovať ľudí.
Možno preháňam, ale čo keď v nie ďalekej budúcnosti príde nejaký rýchlokvasený analytik s nápadom doplatku liečby nielen pri nerešpektovaní príkazov lekára (opilci, fajčiari, feťáci, ...) ale aj tých čo nedodržia napr. dopravné predpisy, návod na použitie, alebo nejakú vyhlášku nejakého úradu.
Dobre, tak potom nech si hradia liečebné náklady aj fajčiari, alkoholici, feťáci, obézny, vodiči, cyklisti, ženy v domácnosti, ... - všetci môžu predpokladať že v dôsledku svojej činnosti utrpia úraz (vznikne im choroba) a všetkých môže lekár varovať.
To si v ktorej príručke mladého svišťa vyčítal že zomierajú LEN neočkovaní?;
Táto "repovica" je jeden z najhorších Repových výplodov.
Hlavne že on má v tom jasno: na jednej strane tí dobrí a zodpovední no a na opačnej všetci ostatní čo nič nechápu.
Kua, ty to máš v živote jednoduché.
Áno / Nie
blbec / neblbec
1 / 0
"nie je v súlade s hodnotami hnutia"
Táto zbierka polobláznov má aj nejaké hodnoty?
Predpokladám že na tom úrade pracuješ na pozícii informátor (po starom vrátnik).
Daj si po dve rúška na na nos, ústa oči a aj uši.
Budeš dv krát chránený + máš vakcináciu.
A bude to mať ďalšie plus pre teba:
Nebudeš vidieť, počuť ľudí okolo na ulici a nebudeš im môcť kecať do života.
Ten pajác dostal úpal?
Ako sa môže niečo (dôvera vo vládu) vrátiť keď vláda robí všetko preto aby ju nemala?
"bez vakcinácie koronu neporazíme"
Autor ešte nepochopil že koronáč sa nedá poraziť?
Je to vírus a ostane tu ako množstvo iných.
Takže je to tak ako som napísal pred necelým týždňom:
https://debata.pravda.sk/debata/594826-bach-…
Radšej som si mohol podať športku.
Možno by na podporu vakcinácie úplne stačilo ak by to komunikovala dôveryhodná vláda cez svojich dôveryhodných odborníkov. Žiadne "celebrity", podmienky a vyhrážky. Návšteva Františka ma nezaujíma a na Igorovu lotériu sa môžem leda tak zvysoka....
Majú jedinečnú možnosť sa k nim pridať.
Ty si sa slobodne rozhodol zaočkovať, ja nie.
Moja sloboda v pohybe nemôže byť obmedzovaná tvojími fóbiami.
Rovnako bodka.
Odporúčame