Zaujímavé že tá chrípka je tu už stáročia len posledný rok nejako vymizla.
Zaujímavé že tá chrípka je tu už stáročia len posledný rok nejako vymizla.
Prečo potom železnica robí všetko preto aby to bolo po ceste:
1. jednoduchšie a ľahšie
2. pohodlnejšie a bez zbytočnej byrokracie
3. rýchlejšie
4. lacnejšie
Šport sa nemá miešať do politiky a politika do športu.
Kvôli tomu že ešte s určitosťou nevieme či po tom treťom budú chcieť aj štvrté, piate, ... a v akom intervale.
Chcel by som normálnu štátnu správu ktorá nenasiera ľudí nezmyselnými opatreniami a nesnaží sa za každú cenu vyvolať konfrontáciu medzi skupinami občanov prípadne medzi občanmi a silovými zložkami.
"Po dvoch očkovaniach má prísť ďalšie. Pfizer/BioNTech predpokladá, že po 6 až 12 mesiacoch od druhej dávky bude potrebná tretia. "
A potom ďalšia každých 6-12 mesiacov?
Aj tú najhoršiu vládu v demokracii treba nechať „vyhniť“, až sa sama úplne znemožní a rozpadne.
Len aby sa tá hniloba nerozšírila aj na ďalšie stupne štátnej správy a samosprávy /okrem vlády a parlamentu/ a nakoniec v tomto prvoaprílovom Kocúrkove pohnijeme všetci.
Čas pomáha hnilobe, riešením hniloby je odstránenie chorého tkaniva /nové voľby/.
Nie som väčšina, som jeden z mnohých.
Otvor si oči a uši. Toto je najhoršia vláda od vzniku SR.
/a to som dve z vládnych strán niekedy v minulosti volil/.
Vláda plagiátorov, klamárov, tlčhubov.
Nielen opozícia.
Tejto vláde sa podarilo proti sebe postaviť väčšinu občanov / voličov.
Dalo by sa povedať že je to vláda protivládneho zjednotenia.
Ktože to povedal na adresu ÚS?
"Ďalší chorý prvok na scéne."
Aby k nám kovidko nemohol.
Vláda svojimi nariadeniami /a za pomoci Mikasových vyhlášok/ čím ďalej tým viac nasiera občanov tohto štátu. Každá akcia vytvára reakciu.
Presne toto som mal v úmysle napísať.
Predbehol si ma.
Tiež odmietneš nemocničnú starostlivosť fajčiarom, obéznym, alkoholikom, feťákom ....?
Podľa tvojej logiky si za to môžu sami.
Sme rodina má za tento počin u mňa malé bezvýznamné plus.
Ale aj tak sú u mňa zaradený v kolónke nevoliteľný nikdy v budúcnosti /spolu aj s ostatnými práve vládnucimi stranami/.
Dokonca je tu niečo aj čo inde nemajú.
Najdebilnejšia vláda v histórii SK.
Bol som ako divák/cyklista už dva krát na Tour.
Ten Váš návrh by fungoval iba na papieri nie v reále.
Tie masy divákov čo stoja pri ceste /hlavne na exponovaných úsekoch/ by museli strážiť a udržiavať v bezpečnej vzdialenosti policajti v rozostupoch tak max. 3 m.
Odporúčame