Vieš najprv ti na daniach, odvodoch, poplatkoch, kolkoch a neviem čo všetkom zoberú stonásobne viac. Potom z toho balíka hodia omrvinky späť ľuďom - a poniektorí sa radujú aká je tá vláda dobrotivá a milostivá.
Vieš najprv ti na daniach, odvodoch, poplatkoch, kolkoch a neviem čo všetkom zoberú stonásobne viac. Potom z toho balíka hodia omrvinky späť ľuďom - a poniektorí sa radujú aká je tá vláda dobrotivá a milostivá.
Na to aby takýto holokaust sa mohol uskutočniť bolo najprv dehumanizovať určitú skupinu ľudí (židov, cigáňov, slovanov, ..), označiť a vydeliť zo spoločnosti.
A v súčasnosti v tom úspešne pokračujeme.
No napríklad premorenie pomocou "dobrovoľného testovania" (alebo krajšie "skrííningu") fungovalo perfektne.
Kedysi sa kradli kone, potom autá, teraz kolobežky.
Divná doba to prichádza.
Rovnakému ako bolo nepovinne povinné testovanie.
Predpokladám že si zaočkovaný. Ak nakazíš niekoho ďalšieho (lebo očkovanie toto nevylučuje) aké následky si prisúdiš?
Funguje to, zdaň to, hýbe sa to, reguluj to, prestane se to hýbať, dotuj to.
Počet je relatívny pojem. Záleží od uhla pohľadu a od toho kto počíta.
Dovolím si trocha pozmeniť tvoju myšlienku:
Konecne ludia pochopili ze jedina obrana proti Igiotovi je sa proti nemu postavit.Bravo
Zatiaľ je nepovinné, potom bude povinne nepovinné ako Igiho testovanie. Potom zavedú povinnosť pre určité skupiny obyvateľstva ako sa to deje už niektorých krajinách.
Nebude to málo kontrolovať len zaočkovanosť? Pre istotu by ešte mohli skontrolovať aj zaočkovanosť predkov minimálne dve pokolenia dozadu a doplniť to celkovým zdravotným stavom, postojom k našej ľudovej demokracii karpatského-bruselského typu a od čínskych súdruhov si môžu pomôcť aj ich systémom sociálneho statusu. Na závadu by nebolo aj skontrolovať k akému vierovyznaniu sa dotyčný prihlásil pri poslednom sčítaní obyvateľstva.
Písal som to síce v inej diskusii ale sem sa toho hodí lepšie (týmto sa ospravedlňujem za duplicitu).
Ponúkam pár sloganov do reklamnej kampane:
Očkovanie do každej rodiny.
Kto sa neočkuje nech nepracuje.
Budúcnosť patrí očkovaným.
Ak chceš úspešným byť musíš s nami v jednom šíku ísť.
Neklaďme pred seba nízke ciele.
Ponúkam pár sloganov do reklamnej kampane:
Očkovanie do každej rodiny.
Kto sa neočkuje nech nepracuje.
Budúcnosť patrí očkovaným.
Ak chceš úspešným byť musíš s nami v jednom šíku ísť.
Už teraz by mali začať riešiť posilnenie aj pre 4., 5., a ďalšie vlny vakcinácie.
Pri jednom by to mohlo byť lacnejšie a nebudú zase prekvapení že to poriadne nefunguje.
Tak a neviem.
Včera hlavní policajti vyhlásili že nemohli zasiahnuť lebo protestujúci nerobili nič závažné.
Dnes hlava štátu hovorí o agresii. Zároveň tvrdí že očkovanie je a bude dobrovoľné ale v niektorých spriatelených krajinách už pre niektoré skupiny nie je pod hrozbou straty zamestnania.
Zároveň v Pravde každý druhý deň vyjde článok nejakého analytika o možnosti povinného očkovania.
"Po utorkovom mimoriadnom zasadnutí predsedníctva sa kiskovci o krôčik priblížili k svojmu zániku."
Myslím, že k tomu zániku smerujú míľovými krokmi už minimálne od posledných volieb.
SNP-2 bolo už minulú jeseň.
Vyhlásil to hlavný veliteľ plagiátor Igi.
Dovolím si nesúhlasiť.
Aj v tej poslednej vojne bol národ rozdelený. Ak by nebol nemohli by proti sebe bojovať na jednej strane partizáni a neskôr povstalecká armáda a na druhej strane gardisti.
To čo autor označuje ako potrebnú triviálnu obeť, či včeličku do ramena iní vidia ako za chvíľu nedobrovoľne dobrovoľné očkovanie podmienečne schválenou vakcínou s neprebádanými potenciálnymi účinkami do budúcnosti.
Navyše sú do toho tlačený vládou ktorá je absolútne nedôveryhodná aj s jej nedôveryhodnými odborníkmi, pochybnými vakcinačnými kampaňami a najnovšie aj nejakou lotériou.
Odporúčame