Zato tvoj príspevok to je úplný klenot.
Zato tvoj príspevok to je úplný klenot.
Nadpis či článku by mal znieť inakšie.
Napríklad:
"Pozor zasadá parlament. Občania majte sa na pozore."
V článku sa píše o gestách na stupňoch víťazov.
Takže mimo toho sa môže kľačať čo kolená dovolia.
Dokonca nie príťaž ale hrubý nátlak zo strany štátu.
Je to jednoduché.
Zábavu horných 10% zaplatí spodných 90%.
A potom si daj tretiu, štvrtú, .... atď.
Máš na toto svoje tvrdenie aj nejaké podklady?
Ďakujem, takéto auto nechcem ani vo svojom najhoršom sne.
Myslím, že už doživotne ostanem pri mojom starom r.v. 1997. Síce vrcholom elektroniky je autorádio, elektrické sťahovanie okien a elektronické zapaľovanie ale to mi stačí. Dokonca nemá ani ABS.
Zato má 2 miesta na sedenie, odnímateľnú strechu, 4x4 a redukciu.
Ďakujem pekne za takú ochranu.
Nech si ju strčí za klobúk a tiahne do psej matere.
Darujem ti aj moju vakcínu, daj sa zaočkovať dvakrát.
Budeš dvakrát lepšie chránený.
Táto vláda si svojím počínaním nezískala moju dôveru. Prečo by som mal veriť odborníkom ktorých si vymenovala do všemocných rád a komisií?
A dovolím si pripomenúť že s nepovinne povinným testovaním, vyhrážaním že bez platného testu (očkovania) nemôžem tam alebo inam tiež začala táto vláda.
Mám taký dojem že módu protestov pred súkromnými obydliami tu zaviedol plagiátor I.M.
Odmietneš do nemocníc prijímať aj alkoholikov, feťákov, obéznych, fajčiarov, ...?
Áno, tie prípady sú si podobné.
Obidvaja boli pod vplyvom drog a neuposlúchli výzvu policajta.
/rozdiel je v tom že jeden platil falošnou bankovkou a druhý ničil cudzí majetok/
Podľa aktivistov im asi policajti mali pomôcť v ich činnosti.
Nádherná predstava budúcnosti.
Kašlem vám na vaše nákupné centrá, kiná, divadlá a aj reštaurácie.
Ak nechcete aby som tam minul svoje peniaze tak ich radšej utratím inde.
Odporúčame